Svářečka FORSAGE MIG200 PULSE

Kód: 3995
Akce
Značka: Forsage
34 364 Kč –34 %
svářečka mig 200 pulse
34 364 Kč –34 % 22 663 Kč 18 730 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Přenosný svařovací inventor 5 až 200 A vhodný pro svařování metodami MIG, MAG, TIG a MMA. Vhodný také pro svařování hliníku.

doprava

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svařovací pulzní Inventor MIG200 PULSE dodávaný s hořákem a zpětným proudovým kabelem se zemnící svorkou.

 5

Specifikace:

Předností je vysoká rychlost svařování a přesnost ovládání, které zaručují vysokou kvalitu svařování elektrodou, MIG/MAG a TIG svařování i pulzní svařování (225 Pulse).

Práce na přednastavených (továrních) programech při MIG/MAG svařování. Tyto programy, založené na principu SYNERGY, umožňují proces maximálně zautomatizovat a volbou programu odpovídajícího výchozím parametrům upravit proces svařování změnou pouze jednoho parametru.

Práce na dříve uložených uživatelských programech. Tato funkce umožňuje používat upravené programy Synergy i programy kompletně konfigurované uživatelem ručně.

MIG/MAG s přívodem drátu:

Používá se pro svařování hliníku a jeho slitin, MIG pájení pozinkovaných plechů a MAG svařování uhlíkových, nízkolegovaných a kalených ocelí. Umožňuje také svařování bez ochranného plynu pomocí speciální polarity hořáku.
MIG svařování hliníku a jeho slitin se provádí pomocí vhodného drátu a ochranného plynu - čistého argonu (Ar 99,9%)
MIG pájení pozinkovaných plechů se provádí pomocí speciálního drátu ze slitiny mědi (s přídavkem křemíku CuSi3 nebo hliníku CuAl8 a ochranného plynu čistého argonu (Ar 99,9%).
MAG svařování uhlíkové a nízkolegované oceli se provádí s vhodnou směsí drátu a ochranného plynu vhodnou pro daný materiál – CO2, Ar/CO2, nebo Ar/CO2/O2 s obsahem argonu přes 80 %
Pro svařování kalené oceli se používá směs ochranného plynu Ar/O2 nebo Ar/CO2 s obsahem argonu přes 98 %

TIG:
Používá se pro svařování TIG stejnosměrným proudem (DC) se zapálením oblouku Lift. Umožňuje svařovat všechny druhy ocelí (uhlíkové, vysoce i nízkolegované), stejně jako těžké kovy (měď, nikl, titan a jejich slitiny). Jako ochranný plyn se používá čistý argon (Ar 99,9 %) nebo ve speciálních případech směs argonu a helia.

MMA:
Používá se pro svařování MMA stejnosměrným proudem (DC) jakýmikoli typy krytých elektrod.


 

Technické údaje:

MIG-MAG, MMA, TIG
Napájení:
220 V
Rozměr elektrody: 1,6 - 4 mm
Rozměr drátu:
0,6 - 1.2 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Svářečky
Záruka: 2 roky + 1 rok navíc
Hmotnost: 33 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: