O nás

 

JSME PROFESIONÁLOVÉ V OBLASTI RUČNÍHO NÁŘADÍ A DÍLENSKÉHO VYBAVENÍ

Naše skupina velmi vážně dodržuje záruční závazky vůči  zákazníkům.Za posledních 16 let shromáždila skupina FORSAGE přes 17.000 položek profesionálního nářadí,
hobby nářadí a dílenského vybavení pro opravu vozidel a jiných činností.

Vždy jsme se snažili a děláme maximum, abychom udrželi zlatou střední cestu mezi drahým
nástrojem s objektivně vysokými požadavky na kvalitu a atraktivně levným nástrojem.

V důsledku toho se nám podařilo vytvořit širokou škálu nástrojů s vlastním standardem kvality, který byl testován v praxi a v čase.

Naše společnost nestojí na místě, ale dynamicky se rozvíjí směrem k udržení stávajících značek, jako jsou: FORSAGE, ROCKFORCE, FORCEKRAFT, РARTNER, BaumAuto, King Tul a jiné.Kategorii profesionálního nářadí a vybavení představují naše značky ROCKFORCE, FORCEKRAFT a FORSAGE.

Toto nářadí vyžaduje vysoké nároky na trvanlivost, přesnost, spolehlivost, a zpravidla se provozuje v obtížných a drsných podmínkách montážního procesu, v podmínkách autoservisů, provádějících důležité a složité technické práce.

Pozorný přístup k zákazníkům a hloubkové studium jejich poptávky, jakož i podrobná analýza konkurenčních nabídek na trhu, pečlivá a společná práce servisních specialistů a inženýrů výrobních závodů na zlepšování produktů, výběr vysoce kvalitní surovin a materiálů společně s pokročilými technologiemi nám umožnily poskytnout spotřebitelům tyto značky.

4     FORCEKRAFT   5Kategorii poloprofesionálního nářadí
určeného k provádění méně složitých technických prací, ​​představují
naše značky PARTNER, PATRON a BAUMAUTO.

Spolehlivost, kvalita a dostupnost je to co našim zákazníkům umožňuje vybavit svoji dílnu kvalitním a cenově dostupným nářadím.

6      Baum auto      mceclip0-15Jsme rádi, že můžeme každému nabídnout slušné a vysoce kvalitní elektrické nářadí pro domácnost po naší značkou FORSAGE. Při výběru elektrického nářadí pod značkou FORSAGE získáte konkurenceschopnou a dostupnou cenu, kvalitu a funkčnost.


 

Nová značka naší společnosti WMC TOOLS je kvalitní volbou pro domácí využití. Nářadí WMC TOOLS je užitečným, všestranným a nezbytným doplňkem každé domácnosti. S jeho pomocí snadno odstraníte jakýkoli druh poruchy v domě a v garáži. Bude skvělým pomocníkem pro montáž a demontáž nábytku, instalatérské a jiné drobné opravy, které se často vyskytují v každodenním životě. Široká řada sad WMC TOOLS poskytuje každému možnost vybrat si požadovanou sadu nářadí.

mceclip0-9